DARMOWA DOSTAWA OD 499 ZŁ

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

PŁATNOŚCI

1. Płatność za Produkt w Sklepie internetowym odbywa się za pomocą:
a) szybkich płatności online dokonywanych przy użyciu serwisu Blue Media S.A.
b) przelewu elektronicznego przy użyciu serwisu PayPal.
c) przelewu elektronicznego przy użyciu serwisu Przelewy24.
d) kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.
e) Pobranie – płatność przy odbiorze.
f) przelewem tradycyjnym – przy dokonywaniu przelewu Klient powinien użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności, na poniższe dane:
NEZIRRA, ul.spacerowa 95, 85-386 Bydgoszcz, numer konta: 74 1160 2202 0000 0005 7811 4719

2. Sklep Internetowy zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia, jeśli w przeciągu 24 godzin klient nie dokona zapłaty za towar. Klient obowiązany jest do zapłaty za Zamówienie w terminie wskazanym w Sklepie internetowym. W przypadku braku płatności przez Klienta w terminie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, Sprzedawca po uprzednim bezskutecznym wezwaniu do dokonania zapłaty wraz z wyznaczeniem dodatkowego terminu może odstąpić od Umowy sprzedaży na podstawie art. 491 Kodeksu cywilnego.
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Blue Media S.A.
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.


DOSTAWA

1. Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
2. Sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby termin realizacji i wysyłki zamówienia był jak najszybszy. Termin wysłania zamówienia wynosi do 7 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia Zamówienia do realizacji. Bieg terminu realizacji Zamówienia rozpoczyna się w dniu otrzymania zapłaty. Jeżeli dla Produktów objętych Zamówieniem przewidziano różne okresy realizacji, dla całego Zamówienia obowiązuje okres najdłuższy spośród przewidzianych o których konsument zostanie powiadomiony.
Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
W przypadku okresów sprzedaży objętych zniżką Sprzedawca zastrzega, że czas oczekiwania na przesyłkę może wydłużyć się do 10 dni roboczych.
3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską, za pośrednictwem DPD, INPOST oraz do paczkomatów Inpost. Koszty dostawy są dokładnie określone podczas składania zamówienia i widoczne pod listą wybranych produktów. Całość zapłaty klienta stanowi suma ceny wszystkich zamówionych produktów i kosztu dostawy.
4. Sprzedawca realizuje zamówienia na terenie Unii Europejskiej.
5. Czas trwania dostawy po odebraniu przesyłki przez przewoźnika zależny jest od rodzaju wybranego przez klienta sposobu dostawy i określana jest przez regulaminy poszczególnych przewoźników.
6. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi potwierdzenia na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia lub specyfikacji Zamówienia lub paragonu lub faktury VAT.
7. W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Klienta w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówionego towaru lub podania błędnego bądź niedokładnego adresu uniemożliwiającego dostawę towaru Sprzedawca zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami poniesionymi w związku z realizacją zamówienia oraz rzeczywistymi kosztami transportu towaru – także powrotnego.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Continue Shopping